שם:
טלפון:
אימייל:
 

 תקרות גבס

תקרות גבס כדאי לעשות רק עם קבלן גבס מנוסה, אמין ומקצועי אשר יודע היטב כיצד לטפל בגבס. כאשר אתם מזמינים כל בעל מקצוע כדאי תמיד להזמין את בעל המקצוע המנוסה ביותר והדבר נכון גם לגבי קבלני גבס אשר עושים עבודות גבס שונות בבית, עיצובים שונים של גבס וכמובן גם תקרות גבס. תקרות גבס יכולות להיות תקרות רגילות לגמרי והן יכולות להיות גם תקרות אשר משדרגות את המראה של הבית ונותנות לו טאץ' עיצובי מעניין ומוצלח.

 
למשל, אתם יכולים לבקש מקבלן גבס אשר יתקין בביתכם תקרות גבס מעט מעוגלות או תקרות גבס בעלות צורה אחרת אשר מושכת את העין ומשדרגת את המראה של הבית. כמובן שניתן להתקין בבית תקרות גבס במגוון של צבעים שונים. אם בוחרים לשים בבית תקרות גבס צבעוניות חשוב מאוד להתאים את המראה של תקרות אלו ואת הצבע שלהן למראה ולצבע של הקירות. למשל, לא כדאי להתקין תקרות גבס בצבע אדום בבית שהקירות בו צבועים בצבע ירוק או בצבע אחר שאינו משתלב היטב עם הצבע האדום.
 
תקרות גבס עוזרות מאוד לבודד רעשים. אם יש לכם שכנים מעליכם אשר משמיעים מוזיקה רועשת או נוהגים ללכת עם עקבים, דבר שיכול לערער את השלווה בבית שלכם, אתם יכולים להתקין תקרות גבס מאיכות גבוהה ובכך להנות משקט יחסי. חשוב מאוד לבחור בתקרות גבס איכותיות גם על מנת שהן יעזרו לבודד רעשים וגם על מנת שתהיו בטוחים שהן יחזיקו מעמד לאורך זמן. עמידות של תקרות גבס תלויה מאוד באיכות שלהן. זוהי הסיבה גם אשר בגללה כדאי לבחור קבלני גבס אשר עובדים עם חומרי גלם מעולים ולא מנסים לרמות את הלקוח אם זה אינו מבין דבר בתחום הגבס.
 
תקרות גבס הן תקרות אשר יש להן עמידות יחסית לאש. כאמור לעלי, הן עוזרות לבודד רעשים ובין היתרונות הנוספים של תקרות אלו ניתן לציין גם את העובדה כי תקרות גבס לרוב עמידות למדי בפני רטיבות ובפני לחות. כך שישנם סיבות רבות למה כדאי להתקין בבית או במשרד תקרות גבס.
 
למידע נוסף הכנסו לאתר - פורטל חלון ודלת.