שם:   טלפון:   אימייל:  

פרגולות חשמליות למגזר הפרטי

פרגולות חשמליות למגזר הפרטי

פרגולות חשמליות מסייעות כפליים בשיפורו של הבית הן גם מקצות פתרונות הצללה קלים ונוחים, בתפעול חשמלי קל והן גם מעשירות עד מאד את עיצוב חצרות הבית בהן הן נמצאות. על מנת להתאים עבורכם פרגולות חשמליות כנדרש, הכנו לכם מספר עצות זהב בהן מומלץ לכם להתמקד על מנת למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם, ללא עוררין.
 
פרגולות לחצרות קטנות
 
נסו לדחוף לכך שיהיו אלו פרגולות קיר. פרגולות קיר, או בשמן המדויק יותר "פרגולות תלויות", הן פרגולות החוסכות מקום רב, משום שלא נדרשים 4 עמודי תלייה אלא 2 בלבד. במקום ה- 2 הנוספים משטח הגג נתלה ישירות על הקיר. מתקינים מוסמכים יוכלו לבנות לכם מגרעת בתוך הקיר, אליה ניתן יהיה לקפל את הפרגולה,
ולכן מי שמעוניין בפרגולה חשמלית, טוב יעשה אם יביא לביתו פרגולה מתקפלת, כזו אשר ניתן יהיה להכניס פנימה למגרעת כאשר אין בה צורך. עוד שיפורים שמומלץ לבחון: פרגולה עם גג תריס שניתן לפתוח ולסגור לו את שלביו כאשר הוא פרוס על העמודים.
 
פרגולות לחצרות גדולות
 
בחצרות גדולות ניתן להטמיע פרגולות בגינה חשמליות גם לא באופן שצמוד לקיר, למשל על 4 עמודים ליד הבריכה או מערכת הישיבה של הגן. גם פרגולות אלה ניתנות לוויסות חשמלי, אך כל עוד הן לא צמודות לקיר או למגרעת כלשהי לא ניתן לקפל להן את הגג. מה שכן, ניתן למצוא דגמים עם תריסים, אותם ניתן לפתוח ולסגור באמצעות בקר אלקטרוני בדומה לתפעולו של תריס חשמלי.

פרגולות עמידות מים
 
כמובן שאם הפרגולה ליד הספא הביתי או בריכת השחייה הביתית, טוב תעשו אם תדאגו לכך שהן יהיו חסינות מים, ואין מוצר טוב מכך מאשר פרגולת אלומיניום. לחובבי העץ מבניכם, ניתן למצוא פרגולת עץ עם ציפוי סנטף המגן על הגג שלה מגשם, רטיבות וחדירת מים מכיוון הבריכה או התקן הרחצה שבחצר.
 
פרגולות חשמליות יש להתקין אך ורק עם מתקין מוסמך
 
אלו פתרונות הצללה מאד מסיביים הדורשים לא רק עבודות להתקנת הפרגולה מבחינה מכנית, אלא גם עבודות חשמל. לכן, ודאו שיש לכם טכנאי מוסמך, ושנקבע תאריך להתקנה כבר במעמד הקנייה של הפרגולה.
 
אם אתם מחפשים פתרון הצללה איכותי אנו ממליצים על פרגולה העשויה מאלומיניום של גולן מערכות. לפרטים נוספים בקרו באתר גולן מערכות - המומחים בייצור והתקנה של פרגולות למגזר הפרטי.