שם:   טלפון:   אימייל:  

הטיפים שלנו

 

הטיפים שלנו

חדרי הילדים הם אחד מהחדרים שאנו משקיעים בהם הרבה מחשבה, תאורה נכונה לחדר הילדים היא בהחלט אחד הפרמטרים החשובים ביותר גופי תאורה לפני שרוכשים גופי תאורה חשוב לבדוק אם אין להם חלקים נשלפים, או שהם רעילים ועוד.

לתת חיים לקיר- לא צריך שהקיר יישאר לבן וחסר אנרגייה , ישנם דרכים לעצב אותו כדי שיכניס קצת צבע לחדר, ניתן לשלב מספר צבעים ולעצב את הקיר בצורה מעניינת יותר. ניתן לשים פרופילים מגבס שיוצרים עיצוב ייחודי ועניין בקיר.

תאורה ממקודת בסלון - אם אתם אוהבים את האווירה החמה והמשפחתית כדאי לשים לב לתאורת הסלון ולהציב מנורה ממוקדת על חפץ מסוים, אם זו תמונה, פריט עיצובי כלשהו כך האווירה תהיה חמה ומזמינה וגם אותו חפץ יקבל עיצוב מיוחד משלו.

דלתות הבית - דלתות הבית הן חלק אינטגראלי מהעיצוב שלו, לכן אנו ממליצים לעצב את הדלתות בהתאם למראה הכללי של הבית. במידה ומדובר בסגנון כפרי/סגנון עתיק בבית, הדלתות יהיו מיוצרים מעץ מלא, בגוונים כהים. במידה ותרצו לתת לבית סגנון רטרו, אפשרי לשלב בדלתות טפטים וצבעים מיוחדים. לחברת פנדור יש מגוון פתרונות לעיצוב הדלתות. פנדור מעצבת דלתות הבית המובילה בישראל מציגה באתר מבחר דגמים, עיצובים ורעיונות מקוריים לעיצוב 

טיפים לרכישת גדרות

טיפים לרכישת דלתות

טיפים לרכישת חלונות

טיפים לרכישת מעקות

טיפים לרכישת חלונות מעוצבים

טיפים לרכישת פרגולות