שם:   טלפון:   אימייל:  

פרגולות נפתחות

פרגולה, היא סוג שלמיועדת להצללה בגינה או במרפסת. הפרגולות עברו שינויים מהותיים בשנים האחרונות וניתן לראות סוגים רבים של פרגולו כמו פרגולות חשמליות, פרגולות תלויות, כאלה שעשויות מחומרים שונים ועוד. יש גם פרגולו שהן נפתחות. מי שמעוניין בסוג זה של פרגולות, יש לאסוף את כל מה שצריך לדעת על פרגולות נפתחות, אם באמצעות מידע מהאינטרנט או התייעצות עם יצרנים שונים של פרגולות. יש חסרונות ויתרונות לפרגולו נפתחות, ממש כמו בכל מוצר ולכן יש למצוא את כל מה שצריך לדעת על פרגולות נפתחות. עצם זה, שניתן לשלוט בפתיחה והסגירה של הפרגולה. ישנם בתי קפה ומסעדות את כל מה שצריך לדעת על פרגולות נפתחות, לפני שהזמינו אותן. לאחר השימוש בהן הן גילו שהן נוחות מאוד ותמיד ניתן לפתוח ולסגור אותן העת הצורך באופן חשמלי.

מה החסרונות של הפרגולות הנפתחות?

אין לפרגולות הנפתחות מראה מעניין או כפרי, כלומר לא ניתן לעצב אותן על פי הטעם שלנו. על מנת למצוא את כל מה שצריך לדעת על פרגולות נפתחות, יש להבין, כי פרגולו נפתחות, עשויות אך ורק מאלומיניום. יש כאלה שאינם אוהבים את המראה הקר של האלומיניום, אלא את המראה הכפרי של העץ, במיוחד כאשר מדובר בפרגולות לגינה. המסגרת של פרגולה נפתחת היא חזקה מאוד. את הפרופילים דל הפרגולה, ניתן לפתוח כמו גלילה אחד על השני, אן בדיוק כמו תריס חשמלי.

המחיר של פרגולות נפתחות

מכל סוגי הפרגולות שקיימות בשוק אחת העובדות של כל מה שצריך לדעת על פרגולות נפתחות, זה המחיר. ייתכן, כי פרגולה זו, עשויה להתאים למבנים פרטיים שונים כמו מרפסות גדולות או פרגולה נפתחת לחצר גדולה ואפילו למסעדות ובתי קפה שפרגולה זו, עשויה להתאם במיוחד. המחיר של פרגולה נפתחת הוא בהרבה יותר יקר מפרגולות אחרות.  אם אתה בעל עסק, לא תהיה לך בעיה מבחינת הוצאה מוכרת, אך אם מדובר בפרגולה נפתחת ל בית פרטי, יש לחשוב כמה פעמים על התקציב, הרבה לפני שמזמינים פרגולה מסוג זה. ניתן למצוא יצרנם שונים של פרגולות נפתחות ושם תוכלו להתעניין לגבי העיצוב והמחירים של פרגולות נפתחות.

בכל מקרה בין אם תבחרו לשים פרגולה או כל פתרון הצללה אחר, חשוב לשקול להוסיף סוככים קבועים במרפסת בעת השיפוץ בבית. סוככים קבועים עושים יופי של עבודה במרחב הגינה והמרפסת, ומביאים הצללה מושלמת במינימום תקציב.