שם:   טלפון:   אימייל:  

טיפים לרכישת חלונות מעוצבים

כאשר אנו רוכשים בית או דירה מיד שנייה, הדבר הראשון שנשים אליו לב ונחליף יהיו  החלונות. כאשר אלמנט זה מוחלף באלמנט חש ומעוצב, הבית נראה אחרת לחלוטין. חשוב כי תמצאו את 5 טיפים לרכישת חלונות מעוצבים.  לכל חלון יש למצוא את התחזוקה הנכונה שלו ובחירה של חומרי הגלם. יש לבדוק כי החלונות שבחרתם יהיו נוחים לתחזוקה. גם אופן הפתיחה חשוב וכן כמות האור. חלונות מעוצבים, עשויים להיות מעניינים עם תוספת של עיטורים בזכוכית ויש היום מגוון כה רב של דוגמאות וגוונים שיוסיפו חן לעיצוב ולאווירה של הבית.  יש כאלה שמתווכחים בין אלומיניום לברזל מגלוון, במיוחד, כאשר מדובר על חלונות בלגיים. האלומיניום הוא נוח, גמיש, קלף, אינו מחליד ובנוסף, ניתן למצוא אותו בגוונים רבים.

 
חלון צרפתי או בלגי?
 
 גם חלון צרפתי הוא חלון יפהפה והוא מושך מיד את העין בכניסה לכל בית. יש למצוא את הפינה הנכונה עבורו. מדובר על חלון, הממוקם בגומחה בקיר ונוצר כמו מדף עמוק, שניתן אפילו לקשט בכריות צבעוניות ולעשות ממנו מן פינת ישיבה מעניינת. לא כל מסגר, מתמחה בבנייה של חלונות צרפתיים ויש לבחור את המסגרייה שתעניק לכם את  5 טיפים לרכישת חלונות מעוצבים.  נתן היום למצוא חופש ויצירתיות בחלונות המעוצבים. ניתן למצוא חלוקות שונות של החלון, גוונים שיתאימו לעיצוב הבית וכן זכוכית בגוונים שונים שיעניקו אווירה מיוחדת ורצויה לכם בבית.

הסוגים השונים ש חלונות מעוצבים
 
מי שמעוניין לקבל מידע וכן 5 טיפים לרכישת חלונות מעוצבים, כדאי כי יידע שחלונות מגיעים בכמה אופנים, יש כאלה שהם בעלי שלוש כנפיים, כלומר, כנף אחת מרכזית ושניים בצדדים, חלונות עם כנף אחת שנפתחת כלפי פנים או כלפי חוץ. חלון הזזה כנף אל כנף- כך שהכנפיים זזות על מסילה, חלונות הזה לכיס- חלונות שנעים על המסילה ישירות לתוך כיס מובנה בקיר. כאשר תרכשו ידע על סוגי החלונות ברשת, במגזינים לעיצוב וכן, באמצעות קטלוגים של כוכב אלומיניום עבודות בפרופיל בלגי תוכלו כבר לדעת, איזה סוג ש חלונות תהיו מעוניינים החללים ובחדרים השונים  בבית. גם מחירים ניתן למצוא ברשת ומידע רב על יצרני החלונות והמסגריות השונות.