ניקיון לאחר שיפוץ

 ניקיון דירה לאחר שיפוץ – כך מומלץ להסדיר אותו

ניקיון דירה לאחר שיפוץ הוא שירות שחובה לצרוך אחרי כל שיפוץ שעשיתם. השיפוץ כולל שימוש בחומרי צבע, טיח עץ ועוד כל מיני שיירי לכלוך של עבודות שונות. בניית ממד בדירה שלא היה בה חדר בטחון, למשל, כוללת שימוש חורג בטיח ועבודות עץ גוררות נסורת עץ על המרצפות. גם אם נדמה לכם שנקי לאחר שחברת השיפוצים עזבה את המבנה שלכם, הוא לא באמת נקי. בתחום הבנייה תמיד מוצאים פסולת בנייה בין הארונות, בין המדפים, במעברים, במסילות ובכל מיני מקומות שהלכלוך אינו נגיש ליד רגילה. לכן, אם עורכים שיפוץ, מזמינים פרויקט ניקיון דירות לאחר שיפוץ.

הסרת מרבצי טיח דביקים

הסיוט הכי גדול של בעלי דירות הוא הידיעה שישנם מרבצי טיח דביקים, טיפות טיח שנדבקו לקירות ולאזורים מרכזיים בבית. פרויקט זה הוא פרויקט חשוב במסגרת ניקיון דירה לאחר שיפוץ כי הוא מבטיח השטחה של כל משטח בבית תוך הסרת מפגעי טיח דביקים שעלולים לשבש את הדריכה שלכם על מרצפות, את ההישענות על הקירות ואפילו להופיע על ארונות ומכשירים ביתיים. על כן, הסרת מרבצי טיח דביקים היא משימה חשובה מאד, בה תיקח חלק חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ.

הסרת פסולת בנייה רצפתית – נסורת ואבקות טיח

במסגרת פרויקט ניקיון דירה לאחר שיפוץ – יאותרו מוקדי פסולת אבקתית של טיח ונסורת וינוקו עד רמת הגרגר. הפרויקט יסתיים בכך שהמרצפות שלכם נקיות ומוכנות לשימוש מחודש, לא מהוות מקור להצטברות אבק ועל כן יונגשו גם עבור מי שיש להם רגישות יתר לסביבה מאובקת או מלוכלכת באופן כללי.

מהלכי ניקיון יעילים ומדויקים – שימוש במכונות שטיפה ייעודיות

מהלכי הניקיון של חברת ניקיון יעילים ומדויקים. היא משתמשת בכל הנדרש על מנת להביא את הדירה שלכם למצב של ניקיון מלא. החברה תשתמש במכונות שטיפה בלחץ כדי להביא את הדירה שלכם למצב של ניקיון יסודי ברמות הגבוהות ביותר. בנוסף, תדאג החברה לביצוע עבודות הסרת אבק שנוצר מפסולת השיפוץ לאחר השיפוץ, למחוק סימני מדידות בעיפרון של צוותי המשפצים, למחוק כתמי צבע חורגים, ועוד. החברה תנגיש לכם את הדירה כשהיא 100% נקייה מפסולת ומחריגויות שיפוצים.