שיפוץ דירה

 
שם:
טלפון:
אימייל:
 
טל הולצמן
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
טל הולצמן
 
 
 

הבית שופץ ע"י א.ד.ש, נעשתה עבודת גבס ברמה מאוד גבוהה, עבודה מאוד אמינה, הייתי מאוד מרוצה, וגם המחיר הוגן מאוד..תודה רבה לכם!

 

שיפוץ חדר רחצה בדירה
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
מוטי גטניו
 
 
 

שיפוץ שני כבר עם א.ד.ש, המילה שלהם, איכות העבודה, העובדים המסורים והעמידה בלוח הזמנים. אין סיכוי שמישהו אחר יבצע לי עבודות מלבדם. מומלץ בחום.

 

 

 

 

להתחיל הליך של שיפוץ דירה דורש מאיתנו המון דברים, קודם כל יכולות כלכליות לשלם את שיפוץ הדירה, לאחר מכן אם מדובר בהליך ארוך ונרחב משמע שלא מאפשר יכולת לגור בבית בזמן שהשיפוצים קורים, אז גם יכולת להימצא ולגור בינתיים במקום אחר, אם אצל ההורים, אם להשכיר דירה אחרת וכד', אם ישנה יכולת לגור בבית בזמן שיפוץ דירה אז לבדוק שאנו מסוגלים לסבול את האבק, שאנו יכולים לתפקד לנוכח שיפוץ דירה בצורה רגילה, שהרעש לא מפריע לנו ביום יום לעשות פעולות שונות שאנו צריכים וכד'. שיפוץ דירה יכול להיות מפרך ומעייף תלוי באופי השיפוץ. 

אם שיפוץ דירה הוא פשוט, אם מדובר בצביעה או בשיפוץ חדר אחד בבית, אז זה לא משהו שאמור לקחת הרבה זמן ו/או להפריע לנו. ככל שהשיפוץ יותר מעמיק הוא לוקח גם יותר זמן ועולה לנו יותר כסף. אם זאת דירה שאנו גרים בה אנו צריכים לחשוב היטב מה אנחנו רוצים לשנות בה, מה צריך לשנות בה כי זה נראה לא טוב או מיושן, ישנם שיפוצים שנעשים כי חייב, אם קרמיקות מתפרקות, או באמבטיה יש שבירות וסימנים, או אם השירותים שבורים או לא נראים טוב, כל מה שאנו לא מרגישים איתו בנוח, כל אזור שמפריע לנו וגם לפעמים מפריע לנו כשאורחים מגיעים אלינו הביתה. 

שיפוץ דירה הוא סך הכל אקט חיובי ולאחר שאנו מסיימים עם שיפוץ דירה, אנו נהנים מתחושת רעננות האנרגיות בבית משתנות, אנו אוהבים יותר להיות בבית, פתאום כבר לא מפריעים לנו דברים בעיניים ואנו נהנים מהרעננות שיש בבית. אנחנו יכולים לפנות להמון שיפוצניקים לעבודת שיפוץ דירה שלנו, אך רצוי שנבדוק היטב לפני שאנו מעסיקים אחד כזה, לגבי שיפוצים קודמים המלצות וכד', היות וישנם המון שיפוצניקים בשוק, ואנו לא יודעים מה טיבם ואיך עבודתם, מה הם נותנים בתמורה לכסף שהם מקבלים, יש כאלה שגובים מחיר בנפרד מהציוד העבודה שהיה צריך ורכשו, מלט, סיד, צבע וכד', יש כאלה שחומרי העבודה כלולים והם מביאים איתם כל אחד עובד בדרך אחרת.