שיפוצים

 
שם:
טלפון:
אימייל:
 
פיאצה
 
 
 
  
  
  
  
 
שחר גליצקי
 
 
 

הפיצריה שלי שופצה מחדש ע"י צוות א.ד.ש שיפוצים. העבודה הייתה משביעה רצון, יסודית ונקיה. קיבלתי את הפיצרייה חדשה ואפילו לפני הזמן שתיכננתי.

 

חנות בגדי ילדים
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
 
רז רענן
 
 
 

החנות שלי של בגדי ילדים במרכז מסחרי החדש מנם בגין במזכרת בתיה שופצה ע"י חברת א.ד.ש שיפוצים. העבודה הייתה מאוד מקצועית, והתוצאות מושלמות! חן חן!

 

טל הולצמן
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
טל הולצמן
 
 
 

הבית שופץ ע"י א.ד.ש, נעשתה עבודת גבס ברמה מאוד גבוהה, עבודה מאוד אמינה, הייתי מאוד מרוצה, וגם המחיר הוגן מאוד..תודה רבה לכם!

 

משרדי רוא"ח הורוביץ
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
אורן הורוביץ
 
 
 

שיפוץ כללי של כל המבנה נעשה ע"י א.ד.ש. הצוות הזה עשה עבודה מעולה, יסודית ושרות מדהים.

 

בית אביב
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
אביב ברקו
 
 
כל השיפוץ של הבית נעשה על ידי א.ד.ש שיפוצים. התוצאות מדהימות. אנשים לא מפסיקים להחמיא. מלבד ההנאה האישית שלי מהשיפוצניקים המסורים והעבודה הנקיה. תודה רבה לכם!!!


 

פרוייקט בגדרה
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
שלומי צדוק
 
 
 

הבניה ועבודות הגמר נעשתה ע"י א.ד.ש. עבודה יסודית ברמה גבוהה מאוד. תודה רבה!!

 

אולם אירועים
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
מאיר חיים
 
 
 

העבודה נעשתה ע"י א.ד.ש בתקופה מאוד לחוצה ולמרות זאת הצוות עמד בלחץ, בלוחות הזמנים והוציא תוצאות מרהיבות!!

 

חדר רחצה
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
מוטי גטניו
 
 
 

שיפוץ שני כבר עם א.ד.ש, המילה שלהם, איכות העבודה, העובדים המסורים והעמידה בלוח הזמנים. אין סיכוי שמישהו אחר יבצע לי עבודות מלבדם. מומלץ בחום.

 

 שיפוצים

המון אנשים שגרים בבית אחד שנים רבות יודעים כי אם יחליטו לא לעבור דירה אחרת ולהישאר בשלהם יהיו חייבים לרענן אותה ולחדש אותה ולעבור הליך של שיפוצים. כל משפחה ובית שעוברים שיפוצים בדרך כלל סובלים מההליך עצמו היות והוא מעייף, מייגע לפעמים גם מקשה, כשכל הסביבה מלוכלכת מלאת אבק, כשחדר מסוים בזמן עבודה ואי אפשר להיכנס אליו וכד' וכולם מייחלים לרגע שהליך השיפוצים יסתיים ויוכלו להנות כבר מהבית החדש ומהשינוי שנעשה בו. שיפוצים בדרך כלל מתחילים מאזור מסוים בבית אותו אנו הכי רוצים לשנות ובזמן ההליך תמיד יתווספו עוד אזורים ועוד דברים שרוצים לשפץ ולחדש בבית, כמובן שהכל תלוי ביכולות הכספיות שלנו. 

 

שיפוצים זה לא אקט זול בכלל, תמיד נתחיל ממחיר מסוים ובסוף התהליך נראה כמה עלינו וחרגנו ממה שחשבנו בהתחלה, לכן תמיד ממליצים לחשב את הוצאות השיפוץ ולהוסיף לסכום שיצא עוד כמה אחוזים מהסכום הכולל היות וזה תמיד ייצא יותר. בשיפוץ עצמו קורים המון שינויים והחלטות שלא היו קודם ולכן גם הערך הכלכלי עולה. לפעמים גם בזמן השיפוץ קורים נזקים שלא ידענו שיקרו לכן צריך לתכנן סכום מראש ולראות אותו בערבון מוגבל. שיפוצים יכולים לקרות בדירה בה אנו גרים ורוצים לחדש אותה, משמע מאוד אוהבים את מבנה הבית אבל רוצים שיהיה נקי וייראה כחדש, או כשאנו עוברים דירה ורוצים להתחיל כסוג של דף נקי, או אם הדירה טובה אך מצבה מבחינת מראה לא מסביר פנים. 

 

שיפוצים הם סך הכל דבר חיובי, אם יש לנו אפשרות לעשות אותם בביתנו זה יתרון, היות ויכולות כלכליות הכרחיות בהליכי שיפוצים. ישנם המון חברות שיפוצים שמגיעות ונותנות הצעות מחיר ומתחילות בעבודה, אנו נצטרך לשלם להם חצי בתחילת התהליך וחצי בסוף התהליך. חברות שיידרשו את כל הכסף מראש הם חברות שיש לחשוד בהן ולחשוב יותר מפעמיים לפני ששמים להם כסף ביד, היו מקרים בעבר של שרלטנים שלקחו כסף והתחילו לשפץ ולא המשיכו או נעלמו או שיפצו בצורה לא מקצועית בעליל לכן חשוב לבדוק עם מי סוגרים.