שיפוצניק

 
שם:
טלפון:
אימייל:
 
פיאצה
 
 
 
  
  
  
  
 
שחר גליצקי
 
 
 

הפיצריה שלי שופצה מחדש ע"י צוות א.ד.ש שיפוצים. העבודה הייתה משביעה רצון, יסודית ונקיה. קיבלתי את הפיצרייה חדשה ואפילו לפני הזמן שתיכננתי.

 

חנות בגדי ילדים
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
 
רז רענן
 
 
 

החנות שלי של בגדי ילדים ברחוב סוקולוב ברמת השרון שופצה ע"י חברת א.ד.ש שיפוצים. העבודה הייתה מאוד מקצועית, והתוצאות מושלמות! חן חן!

 

טל הולצמן
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
טל הולצמן
 
 
 

הבית שופץ ע"י א.ד.ש, נעשתה עבודת גבס ברמה מאוד גבוהה, עבודה מאוד אמינה, הייתי מאוד מרוצה, וגם המחיר הוגן מאוד..תודה רבה לכם!

 

משרדי רוא"ח הורוביץ
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
אורן הורוביץ
 
 
 

שיפוץ כללי של כל המבנה נעשה ע"י א.ד.ש. הצוות הזה עשה עבודה מעולה, יסודית ושרות מדהים.

 

בית אביב
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
אביב ברקו
 
 
כל השיפוץ של הבית נעשה על ידי א.ד.ש שיפוצים. התוצאות מדהימות. אנשים לא מפסיקים להחמיא. מלבד ההנאה האישית שלי מהשיפוצניקים המסורים והעבודה הנקיה. תודה רבה לכם!!!


 

פרוייקט בגדרה
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
שלומי צדוק
 
 
 

השיפוץ נעשה עי א.ד.ש. עבודה יסודית ברמה גבוהה מאוד. תודה רבה!!

 

אולם אירועים
 
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
מאיר חיים
 
 
 

העבודה נעשתה ע"י א.ד.ש בתקופה מאוד לחוצה ולמרות זאת הצוות עמד בלחץ, בלוחות הזמנים והוציא תוצאות מרהיבות!!

 

שיפוצניקים

שיפוצניקים או קבלני שיפוצים הם האנשים שאתם צריכים אם אתם רוצים לבצע שיפוץ בביתכם. ישנם שיפוצניקים שעובדים בכל מיני עבודות השיפוץ למשל, שיפוץ אמבטיות, צבעות ועוד. אם תרצו לבצע שיפוץ בביתכם תוכלו למצוא שיפוצניקים ביתר קלות בעזרת הדברים הבאים. הדבר הראשון שכדאי לכם לבדוק את השיפוצניקים שלכם היא את המקצועיות. בהחלט מומלץ להזמין שיפוצניקים על פי המלצות של חברים או קרובי משפחה שאתם יודעים שהציפיות שלהם זהות לציפיות שלכם.

הדבר השני שמומלץ לחשוב עליו כאשר אתם בוחרים את השיפוצניקים שלכם הוא האמינות. כאשר אתם מבררים עם השיפוצניקים על השיפוץ שתרצו לעשות אתם שואלים כמה זמן זה ייקח, כמה חומרים הם צריכים ועוד דברים רבים וחשובים. אמינות היא תכונה הכרחית אצל שיפוצניקים. לא תוכלו לדעת אם השיפוצניקים שבחרתם הם אמינים מבלי לשאול חוות דעת או המלצות עליהם ולכן, מומלחץ מאוד לשאול חברים או קרובים שעשו שיפוץ לא מזמן אם הם מרוצים, אם השיפוצניקים שלהם אמינים ועוד שאלות רבות שיעזרו לכם להבין אם השיפוצניקים שלהם מתאימים לביצוע השיפוץ בבית שלכם.

הדבר השלישי שחשוב שתשימו לב אליו כאשר אתם בוחרים את השיפונציקים שלכם הוא איכות עבודתם. איכות העבודה של השיפוץ תעשה הבדל בין שמים ואץ בשיפוץ שלכם ולכן, מומלץ מאוד לראות עבודות קודמות של השיפוצניקים שתרצו שיבצעו את השיפוץ בביתכם וכך תדעו מהי איכות העבודה שלהם. בנוסף, מומלץ לשיפוצניקים שבחרתם יהיה טווח מחירים נוח וגמיש וכך לא תהיו חייבים לגרום לעצמכם בעיה כלכלית בעקבות השיפוץ.

השיפוצניקים יתקנו את מה שאתם פחות אוהבים בביתכם בעזרת החומרים האיכותיים ביותר ויגרמו לכם לאהוב את ביתכם עוד יותר. שיפוצניקים מצבעים שיפוצים בכל מקום, בבתים, במשרדים, במוסדות, בבתי ספר והם הופכים את כל המקומות ממקומות שאנחנו אוהבים למקומות שאנחנומ אוהבים עוד יותר. השיפוצניקים גורמים למקומות שאותם הם משפצים להיות נוחים, נעימים, מרווחים ויפים. 

שיפוצניקים יכולים לעשות לביתכם פלאים, לגרום לכם לאהוב את חלקת האלוהים שלכם עוד יותר ממה שאהבתם אותה, לתקן את מה שאתם פחות אוהבים ולסייע לכם להרגיש יותר בנוח בבית שלכם. בהצלחה. 

לקריאה נוספת: חוות דעת